Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Ostatni Dzień Wspólnoty rejon Łódź Widzew przeżywał po raz pierwszy w parafii pw. św. Piotra i Pawła - bardzo nas to ucieszyło! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia (dzięki uprzejmości Weroniki Kolmagi) oraz przeczytajcie podziękowanie, jakie kieruje do uczestników Para Rejonowa.

>> GALERIA <<

"Jezus powiedział do swoich uczniów: 
Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.
Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, ubitą, utrzęsioną i wypełnioną ponad brzegi wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie." (Łk 6, 36-38)   

Te słowa ewangelii są pięknym prezentem od Pana dla każdego z nas szczególnie w odniesieniu do ostatniego Dnia Wspólnoty.

Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Dziękujemy Panu Bogu za każdego z Was, za Waszą odpowiedzialną służbę wobec wspólnoty. Okazywanie miłosierdzia wobec braci ze wspólnoty było godne naśladowania. Poczynając od przygotowania agapy, przez Eucharystię i konferencję, do sprzątania po agapie. Razem stanęliśmy przed Bogiem, prosząc o odnowienie Ruchu Światło-Życie w nowennie. Wspaniałe doświadczenie jedności!

Bardzo Wam dziękujemy!

Z modlitwą,
Ewa i Michał Kupiec 

Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Joomla templates by a4joomla