Ta grupa udowadnia, że z oazy się nie wyrasta - to sposób na życie i dążenie do dojrzałości chrześcijańskiej.

Zapraszamy: 
▶️ wszystkich oazowych animatorów, którzy poszukują wspólnoty dla siebie,
▶️ tych, którzy może kiedyś byli w dziecięcej lub młodzieżowej oazie i tęsknią za tym, ale myślą, że po maturze i studiach nie ma już możliwości, a może z różnych przyczyn nie są w Domowym Kościele,
▶️ wszystkich, którzy nawet nigdy o oazie nie słyszeli, ale chcą formować się w małej grupie (tematy są tak uniwersalne, że gwarantujemy - każdy katolik się w tym odnajdzie!)

Czytaj więcej...

Domowy Kościół – Piknik Rodzinny Rejonu Łódź-Widzew

Rodziny uczestniczące w kręgach Domowego Kościoła w Rejonie Łódź-Widzew wraz z moderatorem rejonu ks. Przemysławem Szewczykiem, spotkały się w Lesie Wiączyńskim, aby wspólnie zakończyć kolejny rok formacji.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie archidiecezji łódzkiej.

Zdjęcie użytkownika Łukasz Baltazar Kózka.

Zbliża się wyjątkowy dzień dla każdego członka Ruchu Światło-Życie. Zesłanie Ducha Świętego dało początek wspólnocie Kościoła. To Ożywcze Tchnienie Pan pragnie wylewać również na nas jako na żywe członki Chrystusa oraz gałęzie oazowej winorośli.

,,Wy zaś, umiłowani, budując samych siebie, na fundamencie waszej najświętszej wiary, w Duchu Świętym się módlcie" (Jud 1, 20). 

Czytaj więcej...

Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Ostatni Dzień Wspólnoty rejon Łódź Widzew przeżywał po raz pierwszy w parafii pw. św. Piotra i Pawła - bardzo nas to ucieszyło! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia (dzięki uprzejmości Weroniki Kolmagi) oraz przeczytajcie podziękowanie, jakie kieruje do uczestników Para Rejonowa.

Czytaj więcej...

 

Najbliższy Dzień Wspólnoty odbędzie się 12.03.2017 w parafii Piotra i Pawła przy ul Nawrot.

Czytaj więcej...

> > RELACJA FOTO (Łukasz Wójcik) < <

Zdjęcie użytkownika Domowy Kościół Rejon Łódź-Widzew.

Zapraszamy serdecznie na wspólne kolędowanie w rejonie, które odbędzie się 15 stycznia 2017 (niedziela) o godzinie 17.00 w dolnym kościele przy parafii Matki Bożej Jasnogórskiej.

Czytaj więcej...

Adwentowy Dzień Wspólnoty na Widzewie odbył się u oo. salezjanów przy ul. Wodnej. Tym razem zastanawialiśmy się nad tym, czym jest wolność, dzieliliśmy się świadectwami swojej wolności, zastanawialiśmy się, jak pomagać innym w stawaniu się ludźmi wolnymi.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz nagrań filmowych - w tym konferencji ks. dr. Przemysława Szewczyka, moderatora rejonu.

Czytaj więcej...

Niezależnie od tego, czy Wasza miłość przeżywa pustynie, czy jest w trakcie rozkwitu... jeśli chcecie spojrzeć na Wasze małżeństwo z Bożej perspektywy to serdecznie zapraszamy do parafii Matki Boskiej Jasnogórskiej na trzy szczególne spotkania dla małżonków "Sakrament Małżeństwa - Miłość, która nigdy się nie kończy".

Rozpoczynamy w sobotę 26 listopada o godz. 17.00

Spotkania poprowadzą Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie.

Czytaj więcej...

Rejonowy Dzień Wspólnoty przebiegał pod hasłem "Miłosierni niosący Ewangelię".

Czytaj więcej...

Joomla templates by a4joomla