Więcej zdjęć

Ruch Światło-Życie Rejon Tomaszów Mazowiecki w ostatnią niedzielę 22. października 2017r. przeżywał pierwszy powakacyjny Rejonowy Dzień Wspólnoty, którego tematem było ,,Słudzy wybrani i posłani na wzór Chrystusa Sługi”.

Zaczęliśmy modlitwą i zapaleniem świecy oraz od powitania nowego moderatora ks. Mariusza Turczyńskiego i przedstawienia wspólnoty. Każdy krąg (a mamy ich 12 oraz 2 pilotowane) przedstawiał swojego patrona, małżeństwa i dzieci.

Następnie wysłuchaliśmy konferencji ks. Mariusza i rozeszliśmy się do pracy w grupach, by odpowiedzieć sobie na pytanie: ,,Do jakiej konkretnej służby Bóg mnie dziś wzywa?”

Wspaniałym umocnieniem były świadectwa z rekolekcji w ramach godziny świadectw.

Przygotowanie do Eucharystii poprowadziła diakonia muzyczna. W Eucharystii wszyscy uczestniczyli z dużym zaangażowaniem i oddaniem.

Zakończyliśmy agapą, gdzie dzieliliśmy się chlebem, owocami i słodkościami. Dla spragnionych były napoje zimne i gorące. I jak zwykle trudno było się rozstać.

            Dziękujemy wszystkim za budowanie wspólnoty i jedności, za obecność, za posługi i  zaangażowanie, za radość spotkania i serdeczność.

Dziękujemy ks. Henrykowi Kowalińskiemu - Proboszczowi parafii pw. Świętej Jadwigi Królowej za gościnę.

 

Lidka i Jarek Kabat

Para rejonowa

Joomla templates by a4joomla