13 lutego w domu parafialnym przy kościele pw. św.Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach odbyło się walentynkowe spotkanie dla małżeństw. Wydarzenie to miało charakter otwarty i zostało zorganizowane przez środowisko Domowego Kościoła z terenu Koluszek już po raz trzeci. W ramach spotkania 12 przybyłych par małżeńskich obejrzało ewangelizacyjny film "Siła modlitwy" ("War Room") w reżyserii Alexa i Stephena Kendricków. To dramat pełen humoru i ciepła, pokazujący rolę modlitwy w relacjach małżeńskich, rodzicielskich, zawodowych. 

 

Po filmie mężowie wręczyli żonom symbol miłości tj. czerwoną różę. Następnie uczestnicy "randki" delektując się przygotowanymi słodkościami i ciepłą herbatą mogli wymienić swoje spostrzeżenia nt. obejrzanego filmu. Jak się okazało - poruszył on wszystkich obecnych. 

Organizatorzy mają nadzieje, że spotkanie to będzie inspiracją do przemiany wzajemnych relacji w rodzinie i innych sferach życia oraz pogłębi świadomość siły modlitwy w rozwiązywaniu różnych, trudnych problemów. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie ks. G. Świtalskiemu - proboszczowi parafii, w której gościliśmy i jednocześnie moderatorowi DK rejonu Koluszki.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla