Jasełka wystawione podczas spotkania opłatkowego DK rejonu Koluszki

     Okres Bożego Narodzenia to piękny czas na dodatkowe spotkanie w duchu radości i pokoju. Rodziny z Domowego Kościoła rejonu Koluszki zgromadziły się, aby wspólnie podzielić się opłatkiem w niedzielę 17go stycznia w parafii Świętej Trójcy w Gałkowie Dużym.

Podczas rozpoczynającej spotkanie opłatkowe  Mszy Świętej (odprawionej przez księdza  proboszcza Sławomira Ochockiego) przedstawione zostały jasełka które przygotowały dzieci i rodzice z Domowego Kościoła. Ciekawa forma spotkała się z ciepłym             i radosnym przyjęciem przez uczestników Mszy Św.  Jeszcze przed zejściem do zakrystii ksiądz proboszcz serdecznie podziękował wykonawcom  i reżyserom przedstawienia i mocno podkreślił znaczenie pięknego świadectwa chrześcijańskiego które dali.

     Dalej spotkanie było kontynuowane w domu parafialnym. Składanie życzeń rozpoczęła para rejonowa DK – Łucja i Adam Orzechowscy.

     Jest radość, jest nowy rok, czas refleksji i postanowień. Rodziny z DK z Gałkowa przygotowały tradycyjny poczęstunek: herbata, ciasta, słodycze. Wiele radości wszystkim zebranym , a szczególnie dzieciom, sprawiło wspólne śpiewanie kolęd. Akompaniował  zespół muzyczny złożony z akordeonu, dwóch gitar i bębenków.

     Około godz 15.00 , w bardzo świątecznym wesołym nastroju ,wszyscy rozjechali się do swoich domów.

 

ZDJĘCIA - https://goo.gl/photos/LdracX1TH5ybDrzw7

 

Z pozdrowieniami

Ola i Leszek Szymczyk z Koluszek

 

 

Joomla templates by a4joomla