RDW Koluszki W niedzielę 11.12.2016 o godz 15.30 w parafii Kurowice odbył się adwentowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie rejonu Koluszki. Na spotkanie przybyły rodziny z kręgów Domowego Kościoła z Koluszek, Gałkowa, Justynowa, Brzezin, Chrust oraz młodzież oazowa z Koluszek z ks. Piotrem Obiedzińskim, z Bedonia z ks. Sylwestrem Markowiakiem, z Kurowic z ks. Przemysławem Dominiakiem. Nad całością spotkania czuwał proboszcz z parafii Kurowice - ks. Tadeusz Nosal i para rejonowa Domowego Kościoła Łucja i Adam Orzechowscy.

RDW Koluszki Wspaniałą konferencję wygłosił ks. Sylwester Markowiak. Po namiocie spotkania o godz 18.00 odbyła się msza święta koncelebrowana przez trzech kapłanów. Po mszy świętej odbyła się spontaniczna, dziękczynna modlitwa uczestników i adoracja Najświętszego Sakramentu. Pośrodku świątyni Pan Jezus został otoczony (bardzo blisko, nawet można było dotknąć) kręgiem uczestników, małżeństw, młodzieży i dzieci. Atmosferę modlitwy ubogaciła swym śpiewem młodzież i pozostali zgromadzeni. Ks. Przemysław Dominiak błogosławił Najświętszym Sakramentem każdemu uczestnikowi modlitwy. Krąg uczestników został otoczony przez krąg modlących się za nich animatorów. Modlitwę dziękczynną prowadził ks. Piotr Obiedziński. Bezpośrednio doświadczyliśmy obecności i miłości Pana Jezusa. Byliśmy bardzo uradowani z tak bliskiego spotkania z Panem Jezusem!

RDW KoluszkiNa zakończenie spotkania ksiądz proboszcz Tadeusz Nosal ugościł wszystkich uczestników bardzo dobrym posiłkiem. We wspaniałych nastrojach wszyscy rozjechaliśmy się do domów, życząc sobie wzajemnie radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy parafii Kurowice na czele z księdzem Tadeuszem za gościnę. Życzymy, aby maleńki Pan Jezus narodził się we wszystkich ludzkich sercach. Niech będzie chwała Panu!

GALERIA ZDJĘĆ

Joomla templates by a4joomla