W dniu 18.02.2012 członkowie Domowego Kościoła w Bełchatowie zaprosili sympatyków tańca do Domu Parafialnego przy par. Sercanów na bal ostatkowy. Chętnych do zakończenia karnawału tańcem było ok. 40 osób.
Zabawę rozpoczął nasz moderator ks. Adam Gucwa  serdecznym przywitaniem wszystkich uczestników i życzeniami dobrej zabawy. Chwilę po powitaniu nasz moderator zjawił się ponownie, ale już w przebraniu kibica narciarskiego. Uczestnicy zabawy byli bardzo ciekawie i pomysłowo poprzebierani w różne postacie z filmów , ludowe, itp.

Świetnie dobrane utwory muzyczne prowadził nasz jak zawsze niezawodny Grzegorz korzystając  z naszego  nowego sprzętu muzycznego. Zabawy taneczne,  prowadziła Ela z Beatką , mając w tym względzie duże doświadczenie, umiejętności a nade wszystko wielkie zaangażowanie i otwartość na służbę.
Wszyscy dobrze się bawili szczególnie podczas wprowadzanych nowych tańców grupowych.
Atmosfera zabawy była niezwykle radosna. Dopełnieniem świetnej zabawy był przeprowadzony konkurs na najlepsze przebranie. Wybrano króla i królową balu, a zostali nimi nasza para rejonowa.
Berło i koronę przekazali im ustępujący wyróżnieni z przed roku.
Bardzo smaczny poczęstunek był w formie „stołu wiejskiego ” ustawionego pod napisem ”Oazowe Jadło”. Smaczne potrawy przygotowywane we własnym zakresie i własnym pomysłem znalazły się na stole w różnych ciekawych naczyniach, głównie kamionkowych i drewnianych. Razem biesiadując mamy okazję lepiej się poznać zarówno podczas samej zabawy jak też podczas wcześniejszych przygotowań do niej. 

Kilkanaście minut po północy chrześcijańskim akcentem śpiewając Psalm 23 zakończyliśmy naszą kolejną już, bezalkoholową zabawę.

Joomla templates by a4joomla