Alleluja!
Uwaga, uwaga, animatorzy muzyczni i inni posługujący w naszej diakonii muzycznej.
1. Zapraszam na pielgrzymkę do grobu bł. Rafała Chylińskiego w Łagiewnikach, 12 maja - szczegóły znajdziecie w informacjach na stronie 🙂
2. Wszystkich, którzy chcą włączyć się w posługę muzyczną podczas ogólnopolskiej Pielgrzymki DK do Kalisza zapraszamy na próby do Domu Ruchu we czwartki 17 i 24 maja na godz. 19.00.
Ania Chodowska

Alleluja,

zapraszam wszystkich chętnych muzycznych do tworzenia grupy muzycznej podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Domowego Kościoła do Kalisza - 26 maja w godzinach 11.00 - 18.00. O próbach przed informacja pojawi się wkrótce.

Ania Chodowska

Diakonia Muzyczna zaprasza na Szkołę Animatora Muzycznego. Podczas SzAM będzie można podszkolić się z gry na gitarze, emisji głosu oraz śpiewu chóralnego. Spotkania będą się odbywać w soboty w godz. 11-14 w salce na plebanii kościoła pw. Zesłania Ducha Świętego, ul. Piotrkowska 2 (przy placu Wolności).

Kochani muzyczni i muzykujący oazowicze!

Diakonia muzyczna rozpoczyna kolejny rok pracy spotkaniem przygotowującym Diecezjalny Dzień Wspólnoty w środę 6 września godz. 19.00 w Domu Ruchu - Zgierska 230/232.

Po próbie odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne dla osób pragnących przygotować się do posługi animatora muzycznego.

Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Wszystkich tych, którzy służą śpiewem i grą we wspólnocie lub chcieliby podjąć taką posługę w Ruchu zapraszamy na modlitwę i spotkanie 9 maja (wtorek) na godz. 19.00 do kaplicy Domu Ruchu. 

odpowiedzialni za d. muzyczną
Ania i Karol Chodowscy
Rafał Maciejewski

Zachęceni sukcesem "Wieczoru pieśni i piosenki patriotycznej", który organizowaliśmy w Święto Niepodległości, pragniemy zaprosić chętnych na wspólne kolędowanie. Przewidujemy wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Odbędzie się ono 6 stycznia 2017 r. (uroczystość Objawienia Pańskiego) w godz. 19-21 w Domu Ruchu w Łodzi przy ul. Zgierskiej 230/232 w

Zapisy przyjmują i wszelkich informacji udzielają Ania i Karol Chodowscy: achodowska@ gmail.com sirkarol@ gmail.com 

Można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Joomla templates by a4joomla