DKS 2017

Wszystkie artykuły, które czytacie na tej stronie, jak i na naszym fanpagu zostały wstawione przez którąś z osób zaangażowanych w Diakonię Komunikowania Społecznego (DKS). Chcemy zatem, byście wiedzieli, co słychać w naszym zespole :) Po ostatnim spotkaniu nastąpiło kilka ważnych zmian!

Przypominamy, że przez cały rok czekamy zawsze na Wasze zapowiedzi wydarzeń, relacje, świadectwa, zdjęcia - chcemy pomóc w przepływie informacji i coraz lepszej komunikacji między oazowiczami. Chcemy, byście współtworzyli z nami obraz oazy w mediach! Również jeśli ktoś z Was chciałby na stałe zaangażować się w redagowanie tekstów, filmowanie, fotografowanie, to prosimy - niech skontaktuje się z nami poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszym największym wyzwaniem co roku po wakacjach jest aktualizacja danych dotyczących diakonii, wspólnot i osób za nie odpowiedzialnych. Robimy to w oparciu o współpracę z Diakonią Formacji Diakonii oraz z poszczególnymi osobami odpowiedzialnymi. Jeśli widzicie jakieś nieaktualne dane - dajcie nam znać! Chcemy jak najwięcej danych przygotować przed Diecezjalnym Dniem Wspólnoty, bo wiemy, że wtedy już wszyscy szukają informacji o grupach oazowych.

Postaramy się w tym roku przygotować dla Was jakieś materiały filmowe, które będzie można polecić znajomym, aby zobaczyli, co to jest oaza. Zobaczymy, co nam z tego wyjdzie. Macie pomysł na scenariusz - piszcie!

Dołączyły do nas nowe osoby. Ich entuzjazm i chęć do posługi jest motywacją dla wszystkich do jeszcze lepszej służby. Jest radość! :) Część pomysłów już następnego dnia zaczęła być realizowana!

Również z radością informujemy, że nasza diakonia zyskała duszpasterza - moderatorem został ks. Piotr Niedzielski. 

Nastąpiła również zmiana osoby odpowiedzialnej za diakonię - dziękuję Marcinowi Chądzyńskiemu za zgodę na podjęcie posługi i życzę mu doświadczania jej owoców! Dziękuję też wszystkim za dotychczasową współpracę! 

Spotkanie owocowało w konkretne pomysły dotyczące naszego działania. Doświadczyliśmy, że nie możemy stać w miejscu - do tego zresztą zobowiązuje nas nazwa naszej wspólnoty: RUCH Światło-Życie! Bóg niech będzie uwielbiony! 

Agnieszka Pilc

Joomla templates by a4joomla