W dniach 28-30.12.2017 odbyła się Oaza Jedności Diakonii Ewangelizacji. Jednym z owoców tych rekolekcji jest list napisany przez Centralną Diakonię Ewangelizacji. Link do listu: http://www.oaza.pl/list-jednosci-centralnej-diakonii-ewang…/
CDE prosi o rozpropagowanie tego listu we wszystkich wspólnotach Ruchu Światło-Życie od diecezji po parafie.

Zachęcamy do lektury!

Zapraszamy chętnych na spotkanie Diakonii Ewangelizacji. Odbędzie się ono w bardzo dogodnym terminie wink 23 grudnia zaraz po roratach o 7:00 w Domu Ruchu. Animatorzy! Zachęćcie również swoich uczestników: działać w diakonii ewangelizacji można już po 1° ONŻ!
Na spotkanie zaproszone są również małżeństwa gdyż nie będziemy wypracowywali konkretnego modelu ewangelizacji, a jedynie inspirowali się i zapalali doświadczeniem ewangelizacji.

Czytaj więcej...

Liczymy na Ciebie, dołącz do Diakonii Ewangelizacji- pierwsze spotkanie warsztatowe! 27 listopada, godz. 19.00, Dom Ruchu(Zgierska 230/232)

Czytaj więcej...

Oaza nie istnieje bez Diakonii Ewangelizacji, dlatego ruszamy! 

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Diakonii Ewangelizacji! Nie ważne czy jesteś po pierwszym stopniu ONŻ, czy w Domowym Kościele: jeśli masz w sercu pragnienie ewangelizacji - jest to diakonia dla Ciebie!

Lubicie słodycze? :)

Tym razem Diakonia Ewangelizacji wyjdzie na ulicę Piotrkowską z koszami pełnymi słodkości. Oprócz cukierków, chcą rozdawać coś jeszcze lepszego... Słowo Boże :)
Do każdego cukierka będzie dołączona "wizytówka" ze Słowem, które w tym czasie Bóg kieruje specjalnie do Ciebie i z informacją o Kongresie Nowej Ewangelizacji, który odbędzie się w maju.

Gdzie: ul. Piotrkowska, Łódź
Kiedy: 31 stycznia 2015 r., godz. 14:00
Szczegóły dla osób pragnących dołączyć: wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy wszystkich: starszych, młodszych, kobiety i mężczyzn, którzy chcą dzielić się z innymi doświadczeniem wiary na spotkanie Diakonii Ewangelizacji.

Najbliższe spotkanie już w niedzielę 11.05 o godz. 15:00 na Skorupki 13/1 

Profil Diakonii Ewangelizacji na Facebooku

Joomla templates by a4joomla