Alleluja!
W tym roku kolejny raz chcemy razem wybrać się na Centralną Oazę Matkę! Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko tych, którzy chcą przyjąć błogosławieństwo do posługi animatora, ale wszystkich.
Centralna Oaza Matka jest doświadczeniem wielkiej modlitwy w czasie Pięćdziesiątnicy, gromadzącym przedstawicieli wszystkich stanów Ruchu Światło-Życie. Z tego spotkania wywodzi się doświadczenie jedności dla wszystkich oaz, które będą organizowane w czasie wakacji, po to, by jeszcze bardziej się zakorzenić w Bogu i wydać owoce, by wszyscy członkowie Ruchu stawali się świadkami Chrystusa w codziennym życiu.
W tym roku COM przypada na 18-20 maja. Planujemy jechać w piątek w godzinach popołudniowych – zależnych od zgłoszeń – ilości osób oraz środków transportu. Wracamy w niedzielę po obiedzie, który jest ok 14 w Krościenku – wszystko także zależne od ilości osób i środków transportu. Jeśli chodzi o posiłki to śniadania i kolacje jemy wspólnie, więc każdy bierze coś na stół. Centrum proponuje nam obiad pielgrzyma (koszt 7 zł), z którego możemy skorzystać na Kopiej Górce - wg uznania.

Koszt: opłata organizacyjna 25 zł + transport + nocleg + posiłki.

Istnieje także możliwość skorzystania z jednego z elementów, np. wspólnego transportu w jedną stroną, bądź noclegu. Wypełnij formularz i zaznacz co dla Ciebie zorganizować.

Zapisz się!

Na zgłoszenia czekamy do 10 maja!
Przekazujcie tę informację innym animatorom

Pozdrawiam,
Joanna Kisiel
Diakonia Formacji Diakonii

Świadectwa z ubiegłorocznej Centralnej Oazy Matki

Joomla templates by a4joomla