Wielkimi krokami zbliża się kolejna Kongregacja Odpowiedzialnych! Odbędzie się ona w dniach 23-25.02.2018 roku w Częstochowie. Chcemy zaprosić kapłanów i animatorów posługujących do uczestnictwa w KO. Podczas tego spotkania przedstawiane są zarysy programu na najbliższy rok, wygłaszane są prelekcje, prowadzone są rozmowy plenerowe. Jest to najbardziej integrujące Ruch spotkanie.
Każda diecezja dostaje określoną liczbę wejściówek i listy delegatów też muszą spłynąć do Centrali odpowiednio wcześniej. Dlatego też zapraszamy Cię już teraz, abyś wyraził(a) chęć uczestnictwa w KO. Nie możemy zagwarantować wszystkim, że starczy miejsc, ale gdyby ktoś się wykruszył to będziemy wiedzieć kogo do kogo możemy dzwonić, aby wszystkie miejsca zająć :)
Jeśli chodzi o koszty to wszystko zależy ile nas pojedzie, w jaki sposób uda nam się pojechać. A od ilości również zależy miejsce noclegowe.
Jeśli będziemy wiedzieć kto jest chętny, aby jechać to będziemy do Ciebie pisać. Także prosimy - wyraź swoją chęć uczestnictwa (jeśli ją masz) wypełniając formularz.
Do kiedy można się zgłaszać? - Im szybciej tym lepiej, bo miejsc nie będzie dużo.

Joomla templates by a4joomla