Diakonia Misyjna po pracowitych, ale i owocnych wakacjach rozpoczęła kolejny rok formacyjny.

Tym razem gościł nas ks. Marcin Czajkowski w kościele Środowisk Twórczych. Klimat tego niezwykłego miejsca w powiązaniu z niemalże wiosenną aurą ostatniej soboty spotęgował w nas dobry nastrój i uskrzydlił do dalszej pracy.

Na spotkaniu oprócz modlitwy i dzielenia się Słowem Bożym podzieliliśmy się świadectwami z wakacji. Monika opowiadała o swojej posłudze na Ukrainie, a Kasia Ch. i Kasia H. o rekolekcjach w Tanzanii. Pan Bóg działał cuda zarówno w ich sercach jak i poprzez nie, za co niech będzie Jemu chwała.

Mieliśmy również burzliwą dyskusję o naszych planach, metodach działania i zadaniach, jakie stoją przed nami. Dalej zamierzamy być obecni na wydarzeniach diecezjalnych i rejonowych, odwiedzać wspólnoty, parafie i rekolekcje, na których prowadzimy animacje misyjne, dzielimy się świadectwami i prowadzimy konferencje, więc jeśli widzicie taką przestrzeń, gdzie nasza obecność mogłaby przynieść coś dobrego to prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A jeśli myślisz o wyjeździe na misje, chciałbyś posługiwać na rekolekcjach gdzieś poza Polską, masz smykałkę do języków obcych i chciałbyś się sprawdzić jako tłumacz, albo po prostu lubisz pomagać innym, niekoniecznie ruszając się z kraju i szukasz diakonii dla siebie to dołącz do naszej wspólnoty. 

Joomla templates by a4joomla