W czasie ostatniej Szkoły Animatora skupiliśmy się na naszej relacji z Jezusem, bo ona jest podstawą dalszego rozwoju duchowego i pracy nad sobą. Kilkoro z nas podzieliło się świadectwami, które zamieszczone są poniżej. Jednocześnie chcemy Was zaprosić na kolejną szkołę. Będziemy w wyjątkowy sposób oczekiwać w obecności Niepokalanej.

Spotkamy się w czasie adwentu, kiedy w Kościele będzie wybrzmiewała antyfona O Sapientia, czyli w sobotę 17 grudnia 2016 roku w Domu Ruchu (Łódź, ul.Zgierska 230/232). Wyjątkowy czas i mamy też wyjątkową propozycję. Zacznijmy szkołę animatora wspólnie roratami w kościele pw. NMP Królowej Polski, przy którym znajduje się Dom Ruchu. Następnie zapraszamy na wspólne śniadanie (mile widziane coś na wspólny stół) :)

Blok obowiązkowy rozpoczynamy o godz. 9:00 wspólną modlitwą(warto być wcześniej, żeby się zarejestrować), a kończymy podobnie jak ostatnio ok. 16:30 po nieszporach. Także po nieszporach zapraszamy na podwieczorek - to będzie też taki swobodny czas na rozmowy/pytania, a może jakaś planszówka? Zrzucamy się na obiad po 10 zł.

Prosimy o informację odnośnie obecność bądź nieobecności do poniedziałku 12.12 (włącznie) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Uczestnicy SzA o swojej relacji z Jezusem:

Jeśli chodzi o moją relację z Jezusem - jest On dla mnie Kimś bliskim i troskliwym. Odnajduję Jego obecność w radości, jaką mnie obdarza.

Weronika

* * *

Dostrzegam Go w mojej codzienności, a szczególnie wtedy, gdy mam jakąś trudność. Staram się powierzyć Mu wtedy moje problemy i zawsze kończy się bardzo dobrze :)

Jakub

* * *

Jezus jest moim Panem i Zbawicielem. Uczy mnie prawdziwej miłości, cierpliwości i pokory. Wierzę, że żyje. Chcę podążać za Nim, aby dotrzeć do Nieba. Staram się kochać Go coraz bardziej i jestem Mu wdzięczna za to, że się o mnie troszczy. Jest moim tatusiem, a ja jestem Jego skarbem.

Zuza

* * *

Jeżeli pytanie brzmi kim jest dla mnie Jezus, to odpowiadam, że jest dla mnie Bogiem, ale Bogiem miłosiernym, który zawsze przy mnie jest i chroni mnie przez całe me życie. Jest On moją ucieczką i tarczą oraz tym, który obdarza mnie prawdziwym szczęściem. Natomiast odnośnie samej relacji to wydaje mi się, że jest ona bliska, chociaż mogłaby być jeszcze bliższa, ponieważ nie zawsze jestem gotowy Mu całkowicie zaufać.

Marek

Joomla templates by a4joomla