Alleluja!

W tym roku obchodzimy 30 rocznicę narodzin dla Nieba Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. W związku z tym chcemy Cię zaprosić na pielgrzymkę do grobu ks. Franciszka. Planowany termin pielgrzymki 30 września - 1 października 2017 roku.

Szczegóły pielgrzymki będą zależne od ilości chętnych, dlatego potrzebujemy listy osób chętnych. Koszt będzie przystępny. Zgłoszenia prosimy dokonać wypełniając formularz:

Zgłaszane osoby (osoba):*
Ilość dzieci:
Rodzaj udziału:*
E-mail:*
Numer telefonu:
Dodatkowe uwagi:

Prosimy o jak najszybszą odpowiedź! 

Prosimy też o rozesłanie informacji do innych animatorów, uczestników, rodzin. To jest pielgrzymka dla całego Ruchu z naszej archidiecezji.

Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Otrzymaliśmy pozdrowienia od uczestników rekolekcji odbywających się we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że po oazie podeślą nam więcej zdjęć, które wówczas niezwłocznie zamieścimy w naszej galerii.
>> LINK do galerii <<

Zdjęcie użytkownika Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej.

Na naszej facebookowej stronie zamieściliśmy zdjęcia z Oazy Nowego Życia z Krużlowej. 

>> LINK do galerii <<

Oaza Dzieci Bożych 2 stopnia w Krużlowej Wyżnej

Na stronie archidiecezji łódzkiej pojawiła się relacja z rekolekcji Oazy Dzieci Bożych. Zachęcamy szczególnie do obejrzenia zdjęć!

>> LINK do strony <<

ODB III Wierchomla 2017

W dniach 27 czerwca- 13 lipca w miejscowości Wierchomla Wielka odbyła się Oaza Dzieci Bożych III stopnia z archidiecezji łódzkiej.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Czytaj więcej...

OR II stopnia Trybsz

Oazy Rodzin II stopnia w Trybszu odbyła się w terminie 15-31 lipca 2017. Liczyła prawie 70 uczestników! Aby ogarnąć taką wspólnotę trzeba było kilku osób ;-) Ks. Mariusz Turczyński (Mojżesz), dk. Kami Gregorczyk (Aaron), Ewa i Krzysztof Andrzejakowie (mama i tata), animatorzy, diakonia wychowawcza i muzyczna.

>> GALERIA zdjęć na Facebooku <<

>> LINK do strony archidiecezjalnej (relacja z pierwszych dni oazy) <<

>> Relacja z drogi krzyżowej <<

Czytaj więcej...

Oaza Nowego Życia I stopnia w Wierchomli Wielkiej

Na stronie archidiecezji łódzkiej pojawiła się relacja z rekolekcji ONŻ. Zachęcamy szczególnie do obejrzenia zdjęć!

>> LINK do strony <<

Zapraszamy na rekolekcje, które odbędą się w terminie 17-22 października 2017 r. w Kluczborku. Będzie to sesja o pilotowaniu kręgu, parą prowadzącą będą Roman i Grażyna Strug.

Zapisy przyjmują Zosia i Marek Chudzik tel. 518 138 663.

Nasz moderator diecezjalny ks. Marcin Majda krótko i treściwie o tym, jakie hasło roku przeżywa teraz Ruch Światło-Życie.

Pan Łukasz Głowacki z Domowego Kościoła zamieszcza codziennie filmy z trwającej w pierwszym turnusie Oazy Rodzin II°. Zaglądajcie zatem codziennie na playlistę - warto przeżywać treści tych rekolekcji na nowo!

Joomla templates by a4joomla