Dziękujemy za zdjęcia z Diecezjalnej Oazy Matki, którymi podzielili się z nami autorzy kroniki Rejonu Bełchatowskiego.

Na kanale Maskacjusz można znaleźć nagrania z Diecezjalnej Oazy Matki - zachęcamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

Wczoraj wieczorem odbyła się ostatnia przed wakacjami Diecezjalna Diakonia Jedności.

DDJ składa się z osób odpowiedzialnych za wszystkie diakonie diecezjalne oraz pary diecezjalnej i ks. moderatora diecezjalnego. Pojawili się również przedstawiciele Wydawnictwa Światło-Życie. Podczas spotkania poruszane były najważniejsze sprawy Ruchu w archidiecezji łódzkiej.

Dziękujemy za polecanie Diecezjalnej Diakonii Jedności oraz Ruchu Światło-Życie w modlitwach.

Zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny!
Rozpocznie się on 17.06.2018 r. o godzinie 14:30 w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łodzi.

">

Zapraszamy na Diecezjalną Oazę Matkę.
9.06.2018r. przy ulicy Zgierskiej 230/232 odbędzie się Dzień Wspólnoty z rozesłaniem oaz wakacyjnych. Tegorocznej modlitwie przewodniczyć będzie bp Marek Marczak, biskup pomocniczy archidiecezji łódzkiej.

Program DOM-u:
10:30 zawiązanie wspólnoty 
10:45 konferencja
11:15 adoracja
11:45 przygotowanie do Eucharystii 
12:00 Eucharystia i Agapa

Więcej informacji o DOM-ie

26.05.2018 roku odbyła się X Szkoła Animatora. Było to ostatnie spotkanie formacyjne animatorów przed wakacjami. W sobotę uczestnicy SzA skupiali się nad tematem miłości Agape.
Zdjęcia ze Szkoły Animatora

 

Żyjesz na pustyni? Wyjedź na oazę!

Jeszcze do końca maja trwają zapisy na wakacyjne rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Oaza to czas 15 dni poznawania Boga i Jego miłości, a także czas wędrówek, wypraw otwartych oczu, przygód, zabaw, śpiewu, zdobywania sprawności, zawierania przyjaźni na lata.

Do udziału w większości rekolekcji wymagany jest jedynie osiągnięty wiek uczestnika.  Oazy Dzieci Bożych przeznaczone są dla uczniów od 3. klasy szkoły podstawowej, Oazy Nowej Drogi dla uczniów od 6. klasy szkoły podstawowej, Oazy Nowego Życia dla młodzieży po 3. klasie gimnazjum.

Po rekolekcjach, w ciągu roku szkolnego, istnieje możliwość kontynuowania formacji Ruchu Światło-Życie w małych grupach przy parafiach.

Informacje o zapisach, spotkaniach przedwyjazdowych i inne ważne informacje znajdziesz TUTAJ.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 11 czerwca odbędzie się spotkanie Diecezjalnej Diakonii Jedności. Prosimy o modlitwę za osoby biorące udział w tym spotkaniu, aby z pomocą Ducha Świętego dobrze rozeznały sprawy ważne dla Ruchu Światło-Życie w naszej archidiecezji.

Już za dwa dni rozpocznie się pierwsze z dwóch proponowanych przez nas wydarzeń o ojcostwie. Ze względu na niedziałające w plakacie linki do wydarzeń, wstawiamy je poniżej. 
Zapraszamy ojców do udziału.
https://pulikowski.evenea.pl/
http://tato.net/wydarzenia/lodz/

Dzięki uprzejmości Diakonii Centrum Ruchu Światło-Życie, Kacpra Krzywonia, Beaty Krawczyk, Marii Olszewskiej i Mateusza Wiśniewskiego mamy zdjęcia z tegorocznej Centralnej Oazy Matki.

Wszystkie zdjęcia

Joomla templates by a4joomla